KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038423

nr 1303 8423

Magnus Creutz

(1909-1989), Sverige

Oljemålning, Magnus Creutz, Stilleben, signerad. Olja på duk, 45x38 cm

Magnus Creutz, svensk målare och grafiker född 1909, död 1989 .

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:42:57

Magnus Creutz

Läs mer om Magnus Creutz